Plac
15.000 €
22.04.2020 09:22

Неготино / Неготино

Квадратура:

180 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava stara kukja kako plac vo centarot vo Negotino sproti parkot
180 metri kvadratni.
Za podetalni informacii javete se na
075 748 845 ili 072 266 815

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
075748845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам