1 / 4
Unikatno racno izraboteno lance so kristali i prir.kamenja
700 МКД
Цената е фиксна
17.11.2020 00:53

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

UNIKATNO racno izraboreno lance so prirodni kamenja i kristali.moze so kombinacija i so obetki.
Nakitot e izraboten vo Atelje MARJAk.
cenata e za komplet i so besplatna dostava.

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Останато / Огрлици

Се продава од:

Atelje MARJAK
Tome Arsovski br.22
Потврден огласувач
071342055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам