1 / 1
TAXI EVROPA
250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.08.2019 07:03

Кисела Вода / Скопје

Taxi prevoz niz cela evropa.Patuvajte bezbedno brzo i udobno so klimatiziran Mercedes "C" klasa.povelete ceni:
Skopje-Budimpesta 300e
Skopje-Solun 90e
Skopje-Halkidiki 110/120e

Skopje-Parajlija Leptokarija Nea Pori 100/110/120
Skopje Atina 240e
Skopje-Sofija 90e
Skopje-Belgrat 160e
Skopje-Podgorica 130e
Skopje-Zagreb 280e
Za drugi destinacii cena po dogovor.Za povraten pravec istiot den 50%popust,a za nekolku denovi 15%popust.Rezervacii tel/Viber/Whats App 077 962 700

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Организатори

Се продава од:

dimitar
Потврден огласувач
070 684599 077 962 700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам