1 / 7
Kuka vo celntarot na Stip
22.000 €
Цената не е фиксна
06.05.2020 19:36

Штип / Штип

Број на соби:

2,5

Квадратура:

43 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

37 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1965

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul Joakim Stojkov br 32

Se prodava renovirana i vednas fseliva mala kuka vo celntarot na Stip komplrtno renovirana iscistena obelena so inventar, so uredna dokumentacija. Prevod vednas. Cena22000evra so prostor za mala korekcija. Aleksandar tel 078/246-355

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
079299226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам