1 / 8
Ford Galaxy
1.600 €
Цената не е фиксна
30.08.2022 15:57

Кратово

Марка:

Ford

Модел:

Galaxy

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

400000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Жолта

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Dizel 1.9tdi 86kw 116ks
Platena carina i TIF !
Moze da se registrira

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
078444827
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам