1 / 8
Se prodava kukja 561m2
200.000 €
13.09.2020 23:48

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

8

Квадратура:

561 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

466 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

2004

Година на реновирање:

2006

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Maleardi

Se prodava kukja 561m2 vo nas.Maleardi
Kukjata izleguva na 2 aslaftirani pata.
Kujkata moze so zamena za stanovi i doplata.
Cena: 200 000e
Za poveke info: 078/22-334

Shitet shtepi prej 561m2 ne lagjen Maleardi.
Shtepija del ne 2 rruge te asfaltuara.
Shtepija mundet edhe kompenzim me banesa dhe pare.
Cmimi: 200 000e
Per me shume info: 078/222334

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

"TOP POINT MG''
Mladen Grueski 12 A
Потврден огласувач
078/222-988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам