1 / 6
Se prodava gitara nova glanc ic ne e svirena
6.000 МКД
Цената е фиксна
06.08.2019 15:06

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodava gitarata ko nova e vsusnost i nova e mozite da vidite na slikite koristena e samo eden mesec mozi da se proba vo sekoe vreme

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Музика & CD / Класична и Опера

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072212502
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам