Logo

POLJOT 17 rubini

Број на оглас: 3337286 | Објавен на: 07.09.2019, 09:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Вид на оглас: Се продава


.ОДЛИЧЕН ЕЛЕГАНТЕН ЧАСОВНИК. ВО СОЛИДНА СОСТОЈБА И МНОГУ ТОЧЕН И ПРЕЦИЗЕН.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  jose

Потврден огласувач