Logo

IZDAVAM SOBI

Број на оглас: 3337349 | Објавен на: 01.09.2019, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 70 m²

Спрат: 2

Греење: Нема

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


za poveke info na +38978523335(viber) ili 075958214

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 sobi

Потврден огласувач