1 / 1
PRODAVAM ZLATEN BROJ 072 62 32 62 OD TELEKOM
3.000 МКД
Цената е фиксна
10.09.2021 18:00

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Brojot e neaktiviran i mozi na vase ime da se vensi bez prefrluvanje direkno na vase ima brojor e 072 62 32 62

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Се продава од:

BITOLA m
Потврден огласувач
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам