Logo

Garmin GPS

Број на оглас: 3337404 | Објавен на: 06.08.2019, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Навигација

Вид на оглас: Се продава


Се продава GPS Garmin nuvi 57 LM купен од Сетек на 27.07.2019 година со 2 години гаранција. Има мапи од централна и источна Европа вклучувајќи ја и Грција.

  Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

  marjan

Потврден огласувач