Logo

Bandazi 5x112 R15 VW Audi

Број на оглас: 3337529 | Објавен на: 13.01.2020, 20:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se odlicni pasuvat na golf 5/6/7 passat audi za poveke info na 070/624/920

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 antonio

Потврден огласувач