Logo

Bandazi 5x110 R15

Број на оглас: 3337534 | Објавен на: 12.09.2019, 16:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se odlicni pasuvat na opel za poveke info na 070/624/920

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  antonio

Потврден огласувач