1 / 4
Водовод и канализација
1 €
Цената не е фиксна
22.03.2023 12:22

Скопје Центар / Скопје

1. Дефектажа – утврдување на проблем
-Најсовремена опрема за точно и навремено утврдување на дефектот – термална камера и ендоскоп. (видео снимање на цевки)

2. Водоводна инсталација
-Изведба и санација на водоводна мрежа и инсталација.

3. Инсталации и поправки од мал обем
-Поставување, поправки и модификации на чешми, вентили и батерии, промена на достаени гумици.


4. Санитарија и санитарни елементи

Замена и монтажа на санитарни елементи и секаква санитарија, силиконизирање (промени на када, wc школка, мијалник.

5. Машини за домаќинство
-Поставување и инсталација на машини за миење садови и машини за перење.

6. Бојлери
-Поставување и одржување на бојлери и чистење на резервоар од каменец, промена на греачи.iphone
samsung
bmw
audi
vodovod
odvod
kanalizacija
endoskop
snimanje cevki
termalno snimanje
defektaza

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Се продава од:

alek
Потврден огласувач
078842847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам