1 / 6
ALFA ROMEO 156 2.4 JTD
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2019 12:11

Валандово

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 156

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2018

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

alfa romeo 156 2.4 JTD ALFATA e vo odlicna sostojba bez nikakov defekt pali vozi zacuvana so nitu eden skrien defekt

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
078209360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам