1 / 1
КИЛИМ/KILIM - ТЕПИХ/TEPIH 4х3м - 3,5x2,5м - 2х3м
8 €
12.06.2020 11:16

Скопје Центар / Скопје

ПРОДАВАМ КИЛИМИ/ТЕПИСИ 2,5х3,5 м2 - 3х4 м2 во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА РЕДОВНО ОДРЖУВАНИ /КОРИСТЕНИ 3 СЕЗОНИ/.

2,5 х 3,5 м2 - ДЕЗЕН - ПОДЛОГА КРЕМАСТА со КАФЕНИ ОРНАМЕНТИ;
3 х 4 м2 - ДЕЗЕН - ПОДЛОГА во ЗЕЛЕНА БОЈА со ОРНАМЕНТИ на ЦВЕТОВИ во ЦРВЕНА, ЦРНА и БЕЛА БОЈА.

NAPOMENA:
* DOKOLKU sum NEDOSTAPEN ne OChAJUVAJTE & PRATETE SOCIJALKA - FAST REPLY.
* NESERIOZNI & NEREALNI PONUDI, ne go GUBETE VASHETO DRAGOCENO VREME so ZEVZEK MUABET.

09:00 - 21:00 chas.
M.o.B.i / 075 584 501 / Viber / WhatsApp / SMS /

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Килими

Се продава од:

Пеџа
Потврден огласувач
075584501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам