Logo

Novi branici za mazda 6 2003_2007 god

Број на оглас: 3338225 | Објавен на: 31.12.2019, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 6

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Novi nestaveni za samo 5000 denari dvata

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 tose

Потврден огласувач