1 / 1
KORG PA4X SETOVI
20 €
22.08.2019 13:00

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Prodavam setovi za KORG PA4X
1 set = 2 evra
gratis program PA MANAGER
- ADNAN BABAJIC
- ASMIR ZUKIC
- BABIC&FEMI
- BERONJA NOVO STANJE 2019
- DYNAMIX STYLES CLUB 2019
- DYNAMIX STYLES FOLK
- GAZELA MAKEDONIJA
- MARIUS TALENT
- MRCKO 11
- PANTIC
- PETROVIC 2019 NEXT
- SPALE
Site setovi se kompletni original.
minimum 20 evra (10 seta). Uplata vo banka na smetka, ili preku western union za kupuvaci od stranstvo.
Prakam link na e-mail od kade sto gi simnuvate setovite.
Imam i za pa3x, pa2x, pa900.

Viber kontakt: +38976 665124

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
076 665 124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам