1 / 1
KORG PA2X SETOVI 20 seta = 20 evra
20 €
22.08.2019 13:00

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Site setovi se kompletni. kompletot od 20 seta = 20 evra. ne gi delam eden po eden.
- na slikite moze da vidite za koi setovi stanuva zbor
- gratis program pa manager za ureduvanje na setovi od kompjuter
Pari uplakate na smetka vo banka ili preku western union dokolku ste od stranstvo.
VIBER KONTAKT: +38976 665124

imam i setovi za pa3x, pa4x i pa900.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Клавијатури

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
076 665 124
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам