1 / 12
MAICKI SO JAKA -m,l,xl,xxl,xxxl,xxxxl
300 МКД
05.06.2020 16:22

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Маички

Големина:

XXL

Боја:

Бела

maicki so jaka=beli,crveni,plavi,sivi,... 4xl=odgovara na lice so 140 kg.....DONESENI OD GERMANIJA...ima i drug oglas za farmerki od 600 den.[golemi brojki]....i za palto od Чoja [sako]...po nase kazano (surtuk palto)-1500den.
site doneseni od germanija ...so dokument.

@@@.....moze i po kargo .....

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075-540-610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам