1 / 4
SURTUK PALTO (SAKO) OD 44 DO 50
1.500 МКД
28.01.2022 21:00

Кавадарци / Кавадарци

Tип на облека:

Сакоа палто

Големина:

50

Боја:

Црна

SURTUK PALTO ...doneseni od germanija....kupeni se od H&M ....imam dokument

moze po kargo

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075-540-610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам