1 / 6
Se od Delovi za SCANIA - Polovni
1 €
Цената не е фиксна
14.06.2022 23:53

Штип / Штип

Delovi za Scania 380ka - POLOVNI ,

Ostanato: #Motor #Menjac #Kabina #defirencijal


Tel.+389 71 304 200
(Moze i Viber)

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

GBS Trans DOOEL
Потврден огласувач
071 304 200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам