Logo

Cooler Liquid Deepcool Gamer Storm Maelstrom 120T

Број на оглас: 3338440 | Објавен на: 16.09.2019, 17:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.800 МКД
2.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


Водено ладење од Deepcool 120mm fan, одлично функционира, цел сет под гаранција, боја сина и црвена по ваш избор, за скоро сите видови процесори.

Гратис монтажа!

Повеќе инфо на: 075-220-294

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Oglas

Потврден огласувач