1 / 11
Cena pod dogovor?
По Договор
07.08.2019 22:24

Валандово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2019

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Cena pod dogovor?

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
078307139
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам