1 / 10
Nov stan vo Ohrid
61.600 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2022 08:46

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se prodava nov stan vo Ohrid vo naselbata Hristo Uzunov vo blizina na istoimenoto osnovno uciliste. Korisniot stanben prostor e 53 m2, terasa 3m2. Telefon za kontakt 071/238-949

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Angel Jancev
Потврден огласувач
071238949
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам