Logo

mercedes S klasa 320 cdi ANGLISKA

Број на оглас: 3338487 | Објавен на: 16.09.2019, 20:42
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: S 320

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 170 kw / 231 ks

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavam mercedes s klasa 320 cdi 2001 godina (ANGLISKI) motorot ima pominato 120 000 km karoserijata ima pominato 320 000 km

CENA 1500 EVRA

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  zarko

Потврден огласувач