1 / 3
Ново ранче
250 МКД
24.12.2021 14:57

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ново ранче со два дела со патент напред и од двете страни џебови со мрежа.

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
071306806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам