1 / 5
Se prodava Aprilia Rs4 125 2016
2.300 €
Цената не е фиксна
08.08.2019 15:09

Охрид / Охрид

Марка:

Aprilia

Вид:

Спортски

Година:

2016

Модел:

Rs4 125

Километри:

15000

Apriliata e kako nova napraven e servis smenato e plocki diskoj maslo guma motorot e staklo spremen za sezona pali voz

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Trajce
Потврден огласувач
077817409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам