1 / 4
Талпи Прва Класа
1 МКД
Цената не е фиксна
04.07.2020 13:00

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Голема залиха на високо квалитетни талпи од Бел и Црн Бор во слободна ширина.

Карактеристики:
- Дебелина: 4.5cm и 5cm
- Должина: 4m (Друга димензија по нарачка)
- Влажност: 20-15%
- Ширина: 17-31cm Слободна ширина

Примена:
-за изработка на сите видови на мебел и елементи, материјали за покрив ,градежна индустрија, прозорци ,врати, подови, кровни елементи ,облик на бетонски конструкции , градежни скелиња за облога под ќерамиди на покривни конструкции и други материјали за покрив.

-Пилана Бор има сопствен превоз низ цела Македонија и Европа.

-Контакт
Телефон: 078-413-388
Facebook: https://www.facebook.com/pilanabor/
E-mail: pilanabor@gmail.com

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од: Претпријатие

Zoran
ulica 8 broj 21 Berovo
Потврден огласувач
078413388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам