Logo

VW Golf 5+ 2.0TDI REGISTRIRAN EXTRA

Број на оглас: 3339058 | Објавен на: 15.09.2019, 14:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 3.999 €
4.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5+ 2005 2.0 TDI регистриран до 12/2019
Редовно одржувано и сервисирано
Направен е голем сервис, сменети ремени, затегач, водна пумпа пред 6000км
-Климатроник двозонски
-ABS, ESP, сензори за дожд, ел. на сите стакла
Цена : 3999e
Тел 077 742 464

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  stefan

Потврден огласувач