1 / 8
BAKLlAVA Shtëpie me Porosi
1.500 МКД
Цената е фиксна
08.08.2019 22:07

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Gatuajm Bakllava Shtëpie me Porosi për ndonjë aheng tuajn Familjar për Porosi na kontaktoni ne Nr: 075 /217 /550

Категорија: Храна и готвење / Торти / десерти

Се продава од:

X
Потврден огласувач
078220439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам