1 / 4
Kombuha - Zdravje i vitalnost
1 €
22.11.2020 17:53

Неготино / Неготино

Kombuha gaba za cistenje na site vitalni organi, zdravje i vitalnost. So pratkata-gabata dobivate i 1 lit caj od kombuha. Pratkite moze da se dostavat i po Kargo Ekspres. Informacii na 075 733 406

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
076408619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам