Logo

MERCEDES A160

Број на оглас: 3339234 | Објавен на: 22.08.2019, 20:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 160

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 1.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES A160 VO DOBRA SOSTOJBA KLIMA LADI ODLICNO

  Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

  Oglasnik

Потврден огласувач