1 / 8
Продавам куќа во Бутел
160.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2023 23:23

Бутел / Скопје

Број на соби:

8

Квадратура:

260 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

380 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

ul.Andre Mazon

-Продавам куќа во Бутел-1,
-Одлична комуникациска локација, нов булевар на 50 м , оддалечена од центар 4 км,
-50 м до обиколница, аеродромот е на 17 мин.
-Изградена површина 260 м2
-Два посебни влеза
-4 купатила
-Два посебни приклучоци за струја
-Два посебни приклучоци за вода
-Две подземни гаражи
-Погодна за две фамилии
-Можност за уште еден спрат

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
071287123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам