1 / 11
IZDAVAM APARTMAN
30 €
Цената е фиксна
35 €
17.08.2022 10:52

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1983

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Питу Гули 3/5

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со комплет кујна, купатило со туш кабина, голема тераса, кабловска TV, WIFI, клима инвертер, фен,пешкири, ел.бокал, ел.ѓезве, бесплатен паркинг, машина за перење. Апартманот има 45 м2, со дневна и спална соба

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ruze
Потврден огласувач
071552783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам