1 / 7
Placovi Nizo Pole Bitola
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.09.2022 10:16

Битола / Битола

Квадратура:

18000 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продаваат следните парцели од имотен лист бр 25 општина Битола , Нижо Поле.Цената е во зависност од локацијата. Парцелите се продаваат одделно.
Вкупна квадратура 18000м2
408/2 НИВА 1426m2 ЦЕПЕН КАМЕН
479 ЛИВАДА 3235m2 ЦИГЕЛЈ КАМЕН
16 НИВА 2106m2 КУМАНИЦА
654 НИВА 1356m2 Д.РИД
480 ЛИВАДА 7993m2 ЦИГЕЛЈ КАМЕН
351 ПАСИШТЕ 398m2 СЕЛО
472/16 НИВА 1362m2 Г.СЕЛО
Плацевите се во самото село на терени во близина на жичарата и погодни се за ИПА проекти.
**** Поединечна продажба е можна,но цената се дефинира зависно од парцелата. За подетални информации исклучиво на мобилен телефон.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

АНАСТАС
Потврден огласувач
070713657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам