Logo

ПРОДАЖБА НА ГОТОВИ СТАНОВИ И ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Број на оглас: 3340439 | Објавен на: 03.09.2019, 00:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 80 m²

Греење: Друго

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Полу наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: ул ,,13ти јули,, бр.12 ,Битола / Декорпод

Цена: 750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАЖБА НА ГОТОВИ СТАНОВИ И ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

ЛОКАЦИЈА - ул.,,13ти јули,, бр.12 , Битола / Декорпод

Цени: 660 – 750е/м2

ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ!

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 900м2 (можност за продажба или изнајмување)

ЛИФТ И ПОДЗЕМЕН ПАРКИНГ ВО СКЕОЈА ОД ЛАМЕЛИТЕ!

ПРЕОСТАНАТИ СЛОБОДНИ СТАНОВИ:

Kатови:

Двособен стан од 55.26м2 / слободен на II, III, IV KAT / Ламлеа 1
Трособен стан од 79.70м2 / слободен на I и III КАТ / Ламела 2
Трособен стан од 84.59м2 / слободен на I КАТ / Ламела 3

Поткровје:

Станови (двособни и трособни ) од 40 м2 – 70 м2

Контакт: 075248982

Станбено деловниот објект ВИЗУРА претставува современ архитектонски објект за граѓани кој што сакаат урбан, модерен и мирен живот.Новиот станбено деловен објект ВИЗУРА се наоѓа во непосредна близина од трговскиот центар ,,Кеопс,, и ,,Реонскиот пазар,,.

Богатството во самата локација се гледа во повеќе сегменти. Има лесен пешачки и автомобилски пристап, но објектот не е директно поставен на некоја од главите сообрајќајници во градот Битола со што се овозможува тивок, безбеден и мирен живот на станарите.

ГРАДБА

Станбено деловниот објект ВИЗУРА се состои од три меѓусебно поврзани ламели кои што заедно оформуваат една целина. Објекот висински се развива со:

- две подземни нивоа гаражи / визби (пристап со лифт и скали)
- приземје - деловен простор

FB профил : Vizura Home

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Љупчо