1 / 2
A5 2017
150 €
16.08.2019 21:24

Виница / Виница

Марка:

Samsung

Модел:

A5

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Telefonot e kako nov, ne kodiran..

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

D*****
Потврден огласувач
075692680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам