1 / 2
Baterii Siemens p675MF za slusno aparatce
30 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2022 15:17

Радовиш / Радовиш

Се продаваат батерии Siemens p675MF за апаратче за слух. Купени се по грешка. Парче 30 ден. Пакетче 150ден.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Помагала за оштетен слух

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070790497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам