1 / 6
Iphone 5 5s SE 6 7 8 10 X Tempered glass Full cover
300 МКД
Цената е фиксна
24.05.2022 20:15

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Zastitni stakla za :
Iphone 5 5s SE
Iphone 6. 6 plus
Iphone 6s 6s plus
Iphone 7 7 plus
Iphone 8 8plus
Iphone X
Iphone XS max
Iphone 11
Iphone 11 pro
Iphone 11 pro max
Iphone 12 mini
Iphone 12 pro

Bezplatna dostava :
Bitola
Prilep
Resen
Demirhisar !!!!

Prajkam po kargo do site lokacii vo RM.
Info :
Sekoj den od 08:00 do 16:00 na mob
Na e-mail 24/7

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Заштитни Фолии, стакла

Се продава од:

DC
Потврден огласувач
071385209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам