Logo

Kafez za Kanarinec

Број на оглас: 3340664 | Објавен на: 12.02.2020, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kafez za kanarinec

Kupen e od ElektroMetal cena za nov 800 denari jas go prodavam za samo 300 denari.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ProPC

Потврден огласувач