1 / 5
Изнајмување на соби во Езерски лозја
250 МКД
11.08.2019 08:24

Струга / Струга

Изнајмуваме соби во рамките на индивидуален станбен објект кој се наоѓа во нас. Езерски лозја и се оддалечени 200м од езерото.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Виолета
Потврден огласувач
071272205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам