1 / 6
Alfa GT 1,9 JTD
1 €
11.08.2019 08:46

Делчево / Делчево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

GT

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продава Alfa GT 1.9, цела или на ДЕЛОВИ
Тел.: +389 75205510 и
004978 6588727 whatsup / viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Micev
Потврден огласувач
075435347
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам