Logo

Vento vo dobra sostojba

Број на оглас: 3340701 | Објавен на: 24.08.2019, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 450000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo solidna sostojba so ogleg na godinite,alu.felni,klima,servo,tonirani stakla,nov akumulator,novi gumi,stegnata prednica,super socuvan enterier,solidno ozvucuvanje,so mali nadvoresni zabeleski.. 078 386850...1600evra

  Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

  ace

Потврден огласувач