Logo

NEXEN polovni letni gumi 195 x65 R15

Број на оглас: 3340744 | Објавен на: 10.02.2020, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dve letni gumi NEXEN 195 x 65 R15 dobro socuvani ne mnogu vozeni

 Скопје    Општина:Автокоманда

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач