1 / 5
STAR TEZGAV, STRUG, BUKOVI STOLICI
1 €
23.10.2019 14:32

Крушево / Крушево

SE PRODAVA":
1. STAR TEZGAV, STAR 100 GODINI, SE FUNKCIONIRA NA NEGO;
2. STRUGOT STAR 1O GODINI, NEUPOTREBEN, I
3. BUKOVI STOLICI STARI 60 GODINI SOCUVANI KAKO NOVI.
CENA PO DOGOVOR.
LICE ZA KONTAKT: KIRE
TELEFON: 076/719-701

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
072229663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам