1 / 2
Греди
1 МКД
Цената не е фиксна
04.07.2020 13:00

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Голема залиха на високо квалитетни Греди од Бел и Црн Бор.

Карактеристики:
- Дебелина: 8cm (Друга димензија по нарачка)
- Должина: 4m (Друга димензија по нарачка)
- Влажност: 20-15%
- Ширина: 8cm, 10cm (Друга димензија по нарачка)

Примена:
-Гредите се користат во градежништвото за изградба на покривни конструкции, настрешници, скари, столбови и др. Можат да имаат правоаголен или квадратен пресек во различни должини.

-Пилана Бор има сопствен превоз низ цела Македонија и Европа.

-Контакт
Телефон: 078-413-388
Facebook: https://www.facebook.com/pilanabor/
E-mail: pilanabor@gmail.com

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од: Претпријатие

Zoran
ulica 8 broj 21 Berovo
Потврден огласувач
078413388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам