Logo

Se prodava kompletno namesten stan vo avtokomanda

Број на оглас: 3340975 | Објавен на: 23.08.2019, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 49 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2013

Година на реновирање: 2017

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: Lazar Pop Trajkov 35 1/7

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан 46м и 3м2 тераса, идеален за млад брачен пар
Станот е со чист имотен лист, без долгови, има одличен распоред и е на 2-ри спрат.Се наоѓа во непосредна близина на училиште, градинка и амбуланта, како и на само 3км од центар.Се продава комплетно опремен само клуч на рака и спремни сте за вселување.
Цена за комплетно наместен 55000 евра
Цена за полунаместен 53000 евра

  Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

  martin

Потврден огласувач