1 / 2
Servis za mobilni, tableti i prenosni kompjuteri.
500 МКД
Цената не е фиксна
24.09.2021 21:53

Аеродром / Скопје

Servisot opfaka dijagnoza i promena na delovi. Promena na lcd ekrani, ekrani na dopir i zastitni stakla, baterii, maticni ploci i drugo.

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Сервис за Мобили телефони

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071289944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам