1 / 1
БИЗНИС-ИНВЕСТИЦИСКИ ФОНДОВИ
1.000 €
07.11.2022 10:45

Штип / Штип

Право на апликација имаат невработени, но и вработени лица кои имаат потреба од дополнителни приходи.
Независно која е вашата основна професија, ви нудиме можност за заработка во вашето слободно време, со која ќе бидете во можност да го надополните вашиот личен буџет, или пак основна професија.
Бидете и Вие дел од нашиот тим.

- Не е потребно работно искуство!
- Нема потреба од посебни образовни квалификации!
-Флексибилно работно време
-Целосна поддршка, едукација и достапност во секое време.
-Обука за личен и професионален развој
-Можност за градење на кариера и вработување во високо реномирана компанија
-Можност за надополнување на Вашите редовни месечни примања во висина поголема од просечната плата (хонорарна работа).
-Одлични услови за работа во пријатна и професионална средина со амбициозен и мотивиран кадар.

Дозволете парите да работат за вас, а не вие да го инвестирате вашето слободно време односно слобода, за да заработете пари. :)

Контакт: 078-291-493

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Бизнис контакти

Се продава од:

Laze
Потврден огласувач
078291493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам